KURUMSAL Ufuk Hakkında

Öncelikle web sitemizi ziyaret ederek bize zaman ayırmanızdan dolayı duyduğumuz memnuniyeti paylaşıyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyoruz.

Şirketimiz, 1986 yılında ticari hayata atılan, şirket ortakları tarafından 1997 yılında Karaköy Perşembe Pazarı'nda kurulmuştur. Uzun bir süre, ülkemizin en seçkin inşaat firmalarına genel tedarikçi olarak hizmet vermiştir. Her biri kendi alanında deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetilen Ufuk Hırdavat, ülkenin değişen şartlarının değerlendirilmesi sonucu, genel tedarikçi firma konumundan aktif pazarlama firmasına dönüşümü gerekli görmüştür. Bu doğrultuda, 2005 yılında İstanbul Anadolu yakasında yeni bir yer açarak hırdavat ve nalburiye sektörüne yönelik aktif pazarlamayı başlatmıştır. Kurulduğu günden bugüne, istikrarlı büyümesini sürdüren şirketimiz, her zaman katma değer üretmenin önemini ticari anlayışının merkezine koymuştur. Sektörel büyümenin dinamik gücü olmayı hedefleyen Ufuk Hırdavat, bu amaçla sektöre değer katacak modern ticari yöntem ve araçları organizasyonunda kullanmaya ve iş ortaklarını da faydalandırmaya özen göstermektedir.

Ufuk Hırdavat olarak, geleceği öngören yönetim anlayışımız, yapı sektöründe alanında uzman kadromuz ve deneyimli iş gücümüzle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğiz.

Yaşama değer katmak için iş başındayız..