MARKALAR


Bayiler / BOSCH

1886 yılında Robert Bosch Stuttgart'ta Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesini kurmuştur. Bu bugünün dünya çapında faaliyet gösteren Robert Bosch GmbH işletmesinin doğuşudur. İlk günden itibaren şirketin geçmişi yenilikçilik ve sosyal taahhüt ile karakterize edilmiştir.

Bosch Grubu bünyesinde bulunan Elektrikli El Aletleri bölümü, elektrikli el aletleri ve bunların aksesuarları konusunda dünya pazarlarında lider konumdadır. 2011 yılında, bu bölümün çalışanları, yaklaşık 3,8 milyar avro ciro gerçekleştirmişlerdir.

Her sene piyasaya 100'den fazla yeni ürün sunulan Bosch Elektrikli El Aletleri bölümünde hız ve yenilik, başarı faktörlerinin temelini oluşturmaktadır. 2011 yılında bölüm, satışlarının yüzde 39‘unu, pazara çıkarılışı henüz iki yılı dahi bulmamış ürünlerden elde etmiştir.

Bosch Elektrikli El Aletleri bölümünü oluşturan beş iş segmenti; taşınabilir elektrikli el aletleri, tezgâh üstü sabit aletler, aksesuarlar, ölçüm aletleri ve elektrikli bahçe aletleri, pazardaki öncü konumlarını korumaktadır.
Katalog ve Fiyat Listeleri :
Marka Videoları :