MARKALAR


MARKALAR

Ufuk Hırdavat'ın ürün yelpazesinde önemli bir yeri olan Piton markası, 2005 yılında iş güvenliği ürünleri ile üretimine başlamıştır. Piton, kaliteden taviz vermeyerek geldiğimiz noktada, kimyasal yapıştırıcı ve bant grubu ile önemli bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

Ufuk Hırdavat'ın ürün yelpazesinde önemli bir yeri olan Rayko markası, 2010 yılında diamond testere ürünleri ile üretimine başlamıştır. Rayko, kaliteden taviz vermeyerek geldiğimiz noktada, ölçü aletleri, el aletleri, kesici ve delici ürün grupları ile önemli bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

DİSTRİBÜTÖRLÜKLER

Kangaro and Miles Industrial, 1959 yılında Hindistanda kurulmuş ve bugün dünyanın en büyük zımba makinaları, zımba telleri ve kırtasiye ürünleri üreticisidir. 100 den fazla ülkeye ihracatı bulunan Kangaro and Miles, ürün çeşitliliğini arttırarak üretimini sürdürmektedir. Ayrıca birçok kalite belgesine sahiptir.

Kuruluşu 1930 lara dayanan, ilk üretimine jilet üretimi ile başlayan Jewel Blade, uzun yıllar bu alanda üretim yaptıktan sonra ürün gamına endüstriyel bıçaklar ilave ederek yoluna devam etmiştir. 2004 yılında medikal bıçakları üreten, 60 ülkeye ihracatı olan bir firmayı satın alarak medikal sektörünede hizmet etmeye başlamıştır. Dünyaca ünlü İngiliz Shifeld kalitesiyle üretimine devam etmektedir.

Fransız markası olan Speed Plac, Neos Sas tarafından geliştirilip üretildi ve pazara sürüldü. Neos Sas inovatif genç bir şirket olup, çalışmalarını inşaat sektörü ve yan ürünleri alanında, yeni ürünlerin geliştirilmesine yöneltmiştir. Speed Plac geliştirilirken, 6 ulusal ve uluslarası patente konu olan inovatif teknoloji kullanıldı. Şimdiden 2 ayrı ödüle layık görüldü.

BAYİLİKLER

Skil, 85 yıldan daha uzun süredir üstün bir itibar kazandı. 130 milyondan fazla satılan ürünün verdiği itibar, sayısız bağımsız (tüketici) testi ödülü ve birçok yenilik ve patent.

1923'te Edmond Michel, dünyanın ilk elektrikli ...

KNIPEX markası, günümüzde dünya çapında el aleti üreticisi olmuş, beş kıtaya ihracat yapan ve dünyada bilinen en iyi el aleti üreticilerinden biridir. 125 yıllık bir firma olan Knipex üretiminin tamamını Almanya’da gerçekleştirir. Ufuk ...

Dekor, 1966 yılında faaliyete başlamış olup kaliteli hizmet felsefesi ile hayatımızın her safhasında oldukça büyük önem teşkil eden binalarımızın iç-dış cephelerini süsleyen boya ve sıvaların kolay ve tasarruflu kullanımı için el aletleri ...

1886 yılında Robert Bosch Stuttgart'ta Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesini kurmuştur. Bu bugünün dünya çapında faaliyet gösteren Robert Bosch GmbH işletmesinin doğuşudur. İlk günden itibaren şirketin geçmişi yenilikçilik ve sosyal ...