Ufuk Hırdavat İnş. Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
×

Ürün Grupları

Ufuk Hırdavat; etik değerlere verdiği önem ve yaygın hizmet ağı sayesinde, tecrübeli çalışanlarıyla müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vermektedir.
Kimyasal Ürünler

Kimyasal Ürünler

Kimyasal Ürünler Silikon, Sprey Boyalar, Hızlı Yapıştırıcılar, Epoksiler, Köpükler ve Daha Fazlası Hemen İncele Teklif Al

Ambalaj & İzolasyon Ürünleri

Ambalaj & İzolasyon Ürünleri

İş Güvenliği Ürünleri

İş Güvenliği Ürünleri

Jewel Blade Maket Bıçakları

Jewel Blade Maket Bıçakları

Bosch Elektrikli El Aletleri

Bosch Elektrikli El Aletleri

Firma Profili

Şirketimiz, 1986 yılında ticari hayata başlamış, şirket ortakları tarafından 1997 yılında Karaköy Perşembe Pazarı'nda kurulmuştur. Her biri kendi alanında deneyimli olan uzman bir ekip tarafından yönetilen Ufuk Hırdavat, sektörde bütün kademelerde yapmış olduğu çalışmalar ve edindiği tecrübelerle aktif satış ve pazarlama ile ticari hayatına devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne istikrarlı büyümesini sürdüren şirketimiz, her zaman katma değer üretmenin önemini ticari anlayışın merkezine koymuş, sektörel büyümenin dinamik gücü olmayı hedefleyerek sektöre değer katacak modern, ticari yöntem ve araçları organizasyonunda kullanmaya ve iş ortaklarını da faydalandırmaya özen göstermiştir.

Ufuk Hırdavat olarak geleceği öngören yönetim anlayışımız, alanında uzman kadromuz ve deneyimli iş gücümüzle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam etmekteyiz. Yaşama değer katmak için iş başındayız.

MARKALARIMIZ

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo