Bosch PMF 250 CES Çok Fonksiyonlu Alet | Ufuk Hırdavat
×

Bosch PMF 250 CES Çok Fonksiyonlu Alet

Stok Kodu
0 603 102 100
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 Adet3 saniyede anahtarsız aksesuar değişimi sağlayan çok yönlü alet

Bu çok yönlü alet geniş kapsamlı ev ve bahçe projeleri için mükemmel seçimdir. Elektronik hız ön seçimi malzemeye göre çalışma sağlarken 250 W motoru gereken gücü sunar. Bosch AutoClic sistemi hızlı ve kolay, 3 saniyede aksesuar değişimi sağlarken geniş kapsamlı Starlock aksesuarları çeşitli uygulamaların üstesinden gelir. Salınımlı PMF 250 CES çok fonksiyonlu alet; ahşap, metal, alçıpan, sıva ve derzde kesme, testereleme, zımparalama, kazıma, rotalama, törpüleme ve cilalama yapabilir. Toz emme donanımı çalışma alanını temiz tutmayı sağlar.

Hızlı, kolay ve aletsiz aksesuar değişimi

Hızlı, aletsiz aksesuar değişimi - anahtarsız AutoClic aksesuar montaj sistemi 3 saniyede hızlı ve kolay aksesuar değişimi sağlar.

Dayanıklı alet bağlantıları

Aletle dayanıklı bağlantı - Starlock aksesuar arabirimi çok sayıda yenilikçi Bosch aksesuarıyla mükemmel bağlantı sağlar. 3D yıldız yapısı aletteki gücün tamamının aksesuara aktarılmasını sağlar.

Çeşitli işler için hız ayarlamaları

Elektronik devir sayısı ön seçimi, sürekli mükemmel sonuçlar için çeşitli malzemelere ve uygulamalara uygun ve kesin bir maksimum hız sınırı ayarlamayı sağlar.

Teknik veriler

Giriş gücü 250 W

Çıkış gücü 130 W

Rölanti devir sayısı 15.000 – 20.000 dev/dak

Salınım Açısı 2,8 °

Ağırlık 1,2 kg