Cleanvac AS 220 Asenkron Yüksek Vakum Süpürgesi | Ufuk Hırdavat
×

Cleanvac AS 220 Asenkron Yüksek Vakum Süpürgesi

Stok Kodu
AS 220
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetCleanvac AS 220 Asenkron Yüksek Vakum Süpürgesi 2200 W

Birçok sanayi sektöründe yapılan işin niteliği gereği yüksek vakum makineleri kullanımı çok gereklidir. Söz gelimi tozlu ve talaşlı üretim yapan üretim tesisleri ve de oto kuaförleri benzeri yerlerde yüksek vakumlama kuvveti ve uzun süre devamlı çalışma fonksiyonu olan makinelere gereksinim duyulur. Bu bakımdan kömürlü motor elektrik süpürgeleri bu gereksinimi karşılamakta yeterli değildir.

Tam da burada devreye asenkron motorlu yüksek vakumlama makineleri girmektedir. Kömür bazlı motorlara göre daha uzun ömürlü ve de güçlü olan asenkron motorlar, uzun süre kesintisiz faaliyet gösterebilirler. Asenkron motorlar ayrıca, temizlenmesi gereken sulu ya da katı toz ve talaşları yüksek vakum gücü sayesinde etkili ve pratik bir biçimde içine çekerek pratik çözümler sunar. Söz konusu asenkron motorları kullanan Cleanvac markalı yüksek vakumlama otomatları, sanayi alanında tozdan arındırma ve temizleme ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla tasarlanıp üretilmiştir.

Cleanvac Endüstriyel Yüksek Vakum Süpürgesi

Cleanvac ileri teknoloji sanayi model temizlik makineleri ile birlikte çalışma süreçlerinizde size minumum maliyetlerle maksimum faydayı sağlamaktadır. Güçlü asenkron motorları ile uzun süreli kullanım için idealdir. Cleanvac ıslak kuru yüksek vakumlu makinelerin performansı asla azalmaz. Üç ayrı operasyon seçeneği ile kesintisiz uygulama için özel üretilmiştir.

Cleanvac sanayi model vakum makineleri çok yönlü kullanıma uygundur. Özel filtreleri; özellikle güçlü ve yapışkan materyaller için çok uygundur. Cleanvac asenkron motor model Sanayi tipi Elektrik Süpürgeleri, yüksek hareket yeteneği, ergonomik tasarımı ve sabit bir gövde yapısı ile çok iyi bir biçimde geliştirilmiştir.

  • Asenkron motorlarıyla (mono-phase/Three-phase) yirmi dört saat kesintisiz çalışma
  • Her çeşit toz ve talaşa uygun geniş ve etkili filtrasyon yapısı
  • Endüstriyel atıkları vakumlama ve yüksek kapasiteli haznesi sayesinde depolama imkânı
  • Kullanım amacına elverişli genişlikte vakumlama hortum seçenekleri
  • Merkezi vakum sistemine uygun seçenekleri, aynı zamanda istenilen kapasitede üretim imkânı
  • Kompakt seriler bilhassa oto kuaförlerin özellikle ihtiyaç duyduğu kesintisiz çalışmaya elverişli makinelerdir

Sektöründe Türkiye'nin en büyüğü: Endüstriyel temizlik makineleri ve elektrikli araçlarda 30 yıllık tecrübesiyle, Türkiye'de pazar lideri; globalde ise hatrı sayılır pay sahibidir. Sektöründe Türkiye'ye ürün ve teknoloji olarak bir çok ilkleri kazandırmış ve kazandırmaya da devam etmektedir. Tübitak ve Kosgeb'le başarıyla sonuçlandırılmış onlarca projeye imza atmıştır. ''Referanslarımız'' sayfasından görebileceğiniz bir çok kamu kuruluşu, belediye ve özel şirket Cleanvac'ı tercih etmektedir. Bu sebeple Cleanvac ''Profesyonellerin ve en iyilerin tercihi'' olma iddiasını kanıtlamaktadır.

Uygun fiyat: Cleanvac, ürünlerinde yabancı rakiplerine göre %30 - %70 aralığında daha uygun bir fiyat sunmaktadır. Bu fiyat farkı, ürün kalitesinden değil; yabancı rakiplerine kıyasla yerli ve ucuz üretim avantajını kullanmasından kaynaklanmaktadır. Cleanvac'ın en büyük kozlarından biri olan fiyat politikası, bugün Afrika'dan Amerika'ya kadar globalde Cleanvac'ın tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir.

Ulaşılabilinir ve ucuz yedek parça: Endüstriyel temizlik makineleri ve elektrikli araçlar uzun vadeli kullanılan ve düzenli bakım gerektiren makinelerdir. Özellikle Türkiye pazarında; yabancı rakiplerinin yurtdışından geç gelen ve fahiş fiyatlara satılan yedek parçalarına kıyasla, hızlı ve uygun yedek parça hizmetiyle; satış sonrası müşteri memnuniyeti konusuna önem veren bir markadır. (Cleanvac tüm ürünlerinde 2 yıl ürün, 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermektedir.)

Geniş servis ağı: Cleanvac yurtiçinde; 37 ilde 54 noktada bulunan geniş servis ağıyla, Türkiye'nin her noktasına satış sonrası servis destek hizmeti vermektedir. Satış sonrası müşteri memnuniyetini önemseyen, satış sonrasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarda karşınızda muhattap bulabileceğiniz bir markadır.