Cleanvac B 7501 Akülü Zemin Temizleme Makinesi | Ufuk Hırdavat
×

Cleanvac B 7501 Akülü Zemin Temizleme Makinesi

Stok Kodu
B 7501
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetŞarjlı zemin temizleme makinaları ne işe yarar ve nerelerde kullanılır? Şimdi bu soruya cevap vermeye çalışalım. Günümüzde kamu ve özel sektör mekanlarda, geniş ve parlak zeminler bulunmaktadır. Genel olarak yoğun ziyaretçi trafiğinin üzerinde dolaştığı bu zeminler çok sık tozlanıp kirlenebilir. Bu zeminler pürüzsüz ve parlak oluşu nedeniyle üzerindeki kiri ve tozu kolayca belli eder. Bu sebeple daima pratik olarak temizlenmesi lazımdır.

Cleanvac şarjlı zemin temizleme makinaları, kalabalık alanlarda dahi her zaman bu parlak ve geniş yüzeyleri çabucak temizlemek için geliştirilmiştir. Kompakt yapısı ile küçük ve dar mekanlarda dahi yüksek manevra becerisi ile pratik kullanım ve depolama imkânı tanıyan Cleanvac zemin bakım ve temizlik otomatları, iş gücünden ve ayrıca temizlik malzeme harcamalarından tasarruf sağlar.

Cleanvac şarjlı zemin temizleme makinası çalışma sisteminde bir adet temiz su tankı ve ayrıca bir tane kirli su tankı mevcuttur. İlaçlı suyu zemin üzerinde dağıtıp aynı anda fırçalama işlemi yaparak çok iyi yıkadıktan sonra yüksek vakumlama gücüyle kirli suyu içine çekerek sağlıklı ve pürüzsüz bir temizlik yapar.

Elektrikli veya şarjlı zemin temizleme makinası en çok fabrikalar, eğitim binaları, sağlık birimleri, belediyeler, kapalı spor salonları, galeri ve sergiler, alışveriş merkezleri, servisler, garajlar, showroomlar, hava alanları, otel ve pansiyonlar, restoranlar, plazalar, temizlik firmaları, kamu kurumları ve sert zemin gereksinimi olan tüm alanlarda zemin temizleme makinesi olarak kullanılır.

Cleanvac Şarjlı Zemin Temizleme Makinası Özellikleri

 • Yüzey ve zemin temizliğinde yüksek bir kapasite sağlar.
 • İşçilik, kimyasal ve sudan % 85'e varan tasarruf sağlar.
 • Tek bir geçişte, otomatik bir biçimde sabunlu suyu zemin üzerinde dağıtır, aynı anda fırçalama işlemi ve yüksek vakumlama gücüyle etkin temizlik sunar.
 • Şarjlı modellerde bir defa şarj ile Üç dört saat süreli kullanım imkânı, saatte 1000-3000 metrekare civarı temizleme yapabilen çeşitleri bulunmaktadır.
 • Elektrikli, şarjlı, sürmeli ve binicili modeller.
 • Hastaneler, plazalar, süper marketler, okullar, oteller, v.b. geniş alanlar için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Günümüzde çoğu mekânlarda, geniş ve parlak zemin vardır. Genellikle aşırı ziyaretçi trafiğinin üzerinde dolaştığı söz konusu zeminler çok sık tozlanıp kirlenebilir. İşte bu geniş zemin açık renkli ve parlak olması hasebiyle üzerindeki leke ve tozları kolayca belli eder. Bu nedenle devamlı pratik bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Akülü Zemin Yıkama Makinaları

Cleanvac akülü zemin yıkama makinaları, kalabalık mekanlarda bile günün her vaktinde söz konusu parlak yüzeyleri kolayca temizlemek için geliştirilmiştir. Ergonomik gövdesi ile küçük ve dar bölümlerde dahi yüksek manevra becerisi ile rahat kullanım ve saklama imkânı sunan Cleanvac zemin bakımı otomatları, iş gücünden ve de deterjan masraflarından tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Cleanvac akülü zemin yıkama makinaları çalışma sisteminde bir tane temiz su haznesi ve ayrıca bir tane kirli su tankı vardır. Deterjanlı suyu zemin üstünde yayıp aynı zamanda fırçalama işlemi yaparak iyice yıkayıp yüksek vakumlama kuvvetiyle pis suyu vakumlayarak sağlıklı ve pırıl pırıl bir temizlik yapabilir.

Cleanvac Akülü Zemin Yıkama Makinaları Faydaları

 • Birinci sınıf sert zemin temizliği ve bakımında; yüksek kapasite sunar.
 • İşçilik, kimyasal ve sudan % 85'e varan tasarruf sağlar.
 • Tek geçişte, otomatik olarak kimyasallı suyu zemin üzerinde bırakır, bu sırada fırçalama ve yüksek vakum gücüyle etkili ve pratik temizleme sunar.
 • Bataryalı modellerde tek seferde şarj ile 3-4 saat devamlı kullanma olanağı, bir saatte bin ila üç bin metrekare civarı temizlik performans sergileyen çeşitleri vardır.
 • Elektrikli, bataryalı, sürmeli ve binilebilir çeşitler.
 • Hastaneler, plazalar, süper marketler, eğitim kurumları, otel ve pansiyonlar, v.b. büyük mekanlar için geliştirilmiştir.