Cleanvac BSC 42 Akülü Dar Alan Zemin Temizleme Makinesi | Ufuk Hırdavat
×

Cleanvac BSC 42 Akülü Dar Alan Zemin Temizleme Makinesi

Stok Kodu
BSC 42
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetDar alanların temizliği için özel tasarlanmış zemin temizleme otomatı BSC 42 ürünümüz, kompakt yapısı ile büyük makinelerin giremediği alanlarda bile üstün performansıyla mükemmel temizlik sağlar.

İçinde bulunduğumuz modern zamanlarda pek çok yerde, parlak ve geniş zeminler mevcuttur. Genel olarak kalabalık ziyaretçi kitlesinin üstünde dolaştığı söz konusu zeminler çok sık kirlenebilmektedir. Söz konusu geniş zemin parlak ve pürüzsüz oluşu nedeniyle üzerinde oluşan leke ve tozları kolayca belli eder. Durum böyle olunca sürekli pratik bir şekilde yıkanıp temizlenmesi lazımdır.

Cleanvac zemin bakım ve temizlik makineleri, kalabalık alanlarda dahi günün her saatinde bu parlak ve geniş zeminleri çabucak temizlemek için geliştirilmiştir. Kompakt yapısı ile dar alanlarda bile yüksek manevra yeteneği ile rahat uygulama ve depolama olanağı tanıyan Cleanvac zemin temizlik otomatları, iş gücünden ve bununla birlikte deterjan masraflarından tasarruf sağlamaktadır.

Cleanvac zemin temizlik otomatları işleyişinde bir adet temiz su tankı ve ayrıca bir adet kirli su tankı mevcuttur. İlaçlı suyu zemin üstünde yayıp aynı anda fırçalama işlemi yaparak iyice yıkadıktan sonra yüksek vakum kuvvetiyle kirli suyu içine çekerek hijyenik ve lekesiz bir temizlik yapar.