Cleanvac E 4501 Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi | Ufuk Hırdavat
×

Cleanvac E 4501 Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

Stok Kodu
E 4501
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetCleanvac E 4501 elektrikli zemin temizleme otomatları arasında daha geniş temiz ve kirli su tankı kapasitesiyle, çok geniş alanlarda uzun süre çalışmalar yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Günümüzde kamu ve özel sektör mekanlarda, geniş ve parlak zeminler mevcuttur. Normalde aşırı ziyaretçi kitlesinin üzerinde gezindiği işte bu zeminler çok çabuk kirlenebilmektedir. Bu geniş zemin parlak ve pürüzsüz oluşu nedeniyle üzerinde oluşan kirleri kolayca belli eder. Bu sebeple devamlı pratik bir şekilde yıkanıp temizlenmesi gerekir.

Cleanvac zemin bakım ve temizlik otomatları, yoğun mekanlarda bile her zaman söz konusu parlak ve geniş yüzeyleri çabucak temizlemek amacıyla üretilmiştir. Kompakt yapısı ile dar mekanlarda bile yüksek manevra becerisi ile kolay kullanım ve depolama olanağı tanıyan Cleanvac zemin temizleme otomatları, iş gücünden ve bununla birlikte deterjan masraflarından tasarruf sağlar.

Cleanvac zemin temizlik otomatları çalışma sisteminde bir adet temiz su tankı ve bir tane kirli su haznesi bulunmaktadır. Kimyasallı suyu zemin üstünde dağıtıp aynı zamanda fırçalama işlemi yaparak güzelce yıkayıp yüksek vakum kuvvetiyle kirli suyu içine çekerek sağlıklı ve lekesiz bir temizlik gerçekleştirir.

Fabrikalar, eğitim binaları, hastaneler, resmi daireler, spor salonları, sanat galerileri, AVMler servisler, garajlar, showroomlar, havalimanları, oteller, restoranlar, plazalar, temizlik firmaları, kamu kurumları ve sert zemin gereksinimi olan her yerde zemin temizlik makinesi olarak pratik çözümler sunar.

Cleanvac 4501 Zemin Temizlik Otomatı Avantajları

  • Birinci sınıf sert temizliği ve bakımında; yüksek kapasite sunar.
  • İşçilik, kimyasal ve sudan % 85'e varan tasarruf sağlar.
  • Tek geçişte, otomatik bir biçimde sabunlu suyu zemin üstünde bırakır, aynı anda fırçalama ve de yüksek vakumlama kuvvetiyle etkin temizleme sunar.
  • Şarjlı modellerde bir defa şarj ile Üç dört saat boyunca kullanma olanağı, saatte 1000-3000 m² civarı temizleme kapasite sunan çeşitleri vardır.
  • Kablolu, akülü, sürmeli ve de binicili modeller.
  • Hastaneler, plazalar, marketler, eğitim kurumları, restoranlar, v.b. büyük mekanlar için tasarlanmış ve üretilmiştir.