Cleanvac ESC 42 Elektrikli Dar Alan Zemin Temizleme Makinesi | Ufuk Hırdavat
×

Cleanvac ESC 42 Elektrikli Dar Alan Zemin Temizleme Makinesi

Stok Kodu
ESC 42
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetDar alanların temizliği için özel tasarlanmış zemin temizleme otomatı ESC 42 ürünümüz, kompakt yapısı ile büyük makinelerin giremediği alanlarda bile üstün performansıyla mükemmel temizlik sağlar.

İçinde bulunduğumuz modern zamanlarda pek çok yerde, parlak ve geniş zeminler mevcuttur. Genel olarak kalabalık ziyaretçi kitlesinin üstünde dolaştığı söz konusu zeminler çok sık kirlenebilmektedir. Söz konusu geniş zemin parlak ve pürüzsüz oluşu nedeniyle üzerinde oluşan leke ve tozları kolayca belli eder. Durum böyle olunca sürekli pratik bir şekilde yıkanıp temizlenmesi lazımdır.

Cleanvac zemin bakım ve temizlik makineleri, kalabalık alanlarda dahi günün her saatinde bu parlak ve geniş zeminleri çabucak temizlemek için geliştirilmiştir. Kompakt yapısı ile dar alanlarda bile yüksek manevra yeteneği ile rahat uygulama ve depolama olanağı tanıyan Cleanvac zemin temizlik otomatları, iş gücünden ve bununla birlikte deterjan masraflarından tasarruf sağlamaktadır.

Cleanvac zemin temizlik otomatları işleyişinde bir adet temiz su tankı ve ayrıca bir adet kirli su tankı mevcuttur. İlaçlı suyu zemin üstünde yayıp aynı anda fırçalama işlemi yaparak iyice yıkadıktan sonra yüksek vakum kuvvetiyle kirli suyu içine çekerek hijyenik ve lekesiz bir temizlik yapar.

Üretim tesisleri, okullar, sağlık birimleri, kamu binaları, kapalı spor salonları, sanat galerileri, alışveriş merkezleri, servisler, garajlar, büyük mağazalar, havalimanları, otel ve pansiyonlar, restoranlar, plazalar, temizlik firmaları, kamu kurumları ve sert zemin gereksinimi olan tüm alanlarda zemin temizlik makinesi olarak kullanılır.

Cleanvac ESC 42 Zemin Temizleme Makinesinin Avantajları

  • Dar alanlarda yüksek manevra özelliği ve kompakt yapısıyla çok iyi performans gösterir.
  • Yüzey ve zemin temizliğinde yüksek bir kapasite sağlar.
  • Temizlik harcamaları ve iş gücünden büyük oranda tasarruf eder.
  • Tek geçişte, sistematik olarak sabunlu suyu zemin üstünde bırakır, bu sırada fırçalama işlemi ve de yüksek vakumlama kuvvetiyle mükemmel temizleme sağlar.
  • Akülü modellerde bir defa şarj ile Üç dört saat boyunca kullanma olanağı, saatte 1000-3000 metrekare civarı temizleme performans sergileyen seçenekleri vardır.
  • Elektrikli, bataryalı, kendinden hareketli ve de binilebilir modeller.
  • Hastaneler, plazalar, büyük marketler, eğitim kurumları, oteller, v.b. geniş mekanlar için geliştirilmiştir.