Cleanvac ISV 4000 Sıcak Sulu Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi | Ufuk Hırdavat
×

Cleanvac ISV 4000 Sıcak Sulu Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi

Stok Kodu
ISV 4000
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetCleanvac ISV 4000 Sıcak Sulu Halı ve Koltuk Temizleme Makinesi

ISV model halı ve koltuk yıkama makinelerimiz halı yıkama şirketleri, oto kuaförleri, oteller, mağazalar, camiler, halı kaplı büyük alanlar için ideal profesyonel tip halı-koltuk yıkama için etkili ve pratik çözümler sunar. Sıcak su fonksiyonu ile ağır kirleri kolayca söker. Yüksek vakum gücü ile kirli suyu temizleme yapılan alandan tamamen çekerek kaliteli bir temizlik sağlar.

  • Isıtıcı model halı ve koltuk yıkama makinesinde termostat ayarlı sıcak su kullanabilme olanağı vardır. Böylece en inatçı lekelerde bile üstün performans gösterir.
  • Kolay doldurulup boşaltılabilen kirli ve temiz su tankı.
  • Darbeye dayanıklı çizilmez rotasyon gövde
  • Santrifüj karakterli su pompası

NEDEN CLEANVAC'I TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sektöründe Türkiye'nin en büyüğü: Endüstriyel temizlik makineleri ve elektrikli araçlarda 30 yıllık tecrübesiyle, Türkiye'de pazar lideri; globalde ise hatrı sayılır pay sahibidir. Sektöründe Türkiye'ye ürün ve teknoloji olarak bir çok ilkleri kazandırmış ve kazandırmaya da devam etmektedir. Tübitak ve Kosgeb'le başarıyla sonuçlandırılmış onlarca projeye imza atmıştır. ''Referanslarımız'' sayfasından görebileceğiniz bir çok kamu kuruluşu, belediye ve özel şirket Cleanvac'ı tercih etmektedir. Bu sebeple Cleanvac ''Profesyonellerin ve en iyilerin tercihi'' olma iddiasını kanıtlamaktadır.

Uygun fiyat: Cleanvac, ürünlerinde yabancı rakiplerine göre %30 - %70 aralığında daha uygun bir fiyat sunmaktadır. Bu fiyat farkı, ürün kalitesinden değil; yabancı rakiplerine kıyasla yerli ve ucuz üretim avantajını kullanmasından kaynaklanmaktadır. Cleanvac'ın en büyük kozlarından biri olan fiyat politikası, bugün Afrika'dan Amerika'ya kadar globalde Cleanvac'ın tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir.

Ulaşılabilinir ve ucuz yedek parça: Endüstriyel temizlik makineleri ve elektrikli araçlar uzun vadeli kullanılan ve düzenli bakım gerektiren makinelerdir. Özellikle Türkiye pazarında; yabancı rakiplerinin yurtdışından geç gelen ve fahiş fiyatlara satılan yedek parçalarına kıyasla, hızlı ve uygun yedek parça hizmetiyle; satış sonrası müşteri memnuniyeti konusuna önem veren bir markadır. (Cleanvac tüm ürünlerinde 2 yıl ürün, 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermektedir.)

Geniş servis ağı: Cleanvac yurtiçinde; 37 ilde 54 noktada bulunan geniş servis ağıyla, Türkiye'nin her noktasına satış sonrası servis destek hizmeti vermektedir. Satış sonrası müşteri memnuniyetini önemseyen, satış sonrasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarda karşınızda muhattap bulabileceğiniz bir markadır.