Dremel 335 Kanal Freze Bağlantısı | Ufuk Hırdavat
×

Dremel 335 Kanal Freze Bağlantısı

Stok Kodu
2615 033 5JA
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetÜRÜN AÇIKLAMASI

Bu aletle neler yapabilirsiniz?
Dremel çok amaçlı el motorunuzu hafif, serbest tutmalı kanal frezeye dönüştürün. Küçük ve orta ölçekli kanal açma işleriniz için Dremel çok amaçlı el motoru ve Kanal Freze bağlantısı ile tam hassaslık, stabilite ve kontrole sahip olun. Ahşap gibi malzemeler ile çalışırken eğimli kenarlar, düz yuvalar elde etme konusunda hızlı bir yöntem kazanın veya girişler ve anahtar delikleri için iş parçanızın ortasında kanal açma özgürlüğüne sahip olun. Bağlantı parçasının şeffaf, plastik tabanı projenizde net bir görüş alanı sağlar ve malzemenize zarar vermez. Kanal açma derinliğinizi kilitleme imkanı sayesinde düzgün ve tutarlı kesimler elde edin.

Nasıl kullanılır
Kanal açma aksesuarınızı Dremel çok amaçlı el motorunuza monte edin, verilen mandren anahtarı ile Kanal Frezeyi vidalayın, sıkıştırın ve çalışmaya hazırsınız! .
Kanal açma projenize başlarken çok amaçlı el motorunuzda önerilen dev/dak'ı ayarlayın ve iş parçanızı yakmadan malzemede yavaşça hareket ederek aletin işi yapmasına izin verin. Düzgün bir başlangıç için aksesuarınızın iş parçasında kaymasına izin vererek malzemenize daldırın.
Her iki elinizle tutacakları kavrayarak bağlantı parçasını iş parçası üzerinden kolayca yönlendirebilirsiniz. Bağlantı parçasını istenen kanal açma derinliğinde kilitlemeyi tercih edebilirsiniz veya değişken derinliklerde serbest kanal açması için kilidi açık tutabilirsiniz.
Temiz sonuçlar için istenen derinliğe gelene kadar kademe kademe kanal açın. Mükemmel daireler veya keskin, düz çizgiler halinde kanal açmak için verilen daire ve düz kılavuzları kullanın.