Dremel 565 Alçıpan ve Ahşap Kesme Kiti | Ufuk Hırdavat
×

Dremel 565 Alçıpan ve Ahşap Kesme Kiti

Stok Kodu
2615 056 5JB
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetÜRÜN AÇIKLAMASI

Bu aletle neler yapabilirsiniz?
Dremel Çok Amaçlı Kesme Kiti çok sayıda malzeme için kesme özgürlüğünü de ekleyerek Dremel çok amaçlı el motoru kullanım alanını genişletir. Kesme kılavuzu size herhangi bir şekle sahip kontrollü, serbest kesim yeteneği verir. İsim işaretleri, elektrik kutularının ve ışık fikstürlerinin takılması veya laminant şekillendirilmesi için tutarlı ve düzgün kesimler yapın.
Verilen yüksek hızlı, çok amaçlı kesim aksesuarları (560) ve (561), laminant, plastik, alçıpan, fiberglas ve fazlası gibi çok sayıda farklı malzemede kesim yapmanıza imkan tanır. Kesme kılavuzu serbest kesimleriniz için yüksek stabilite sağlayan ve iş parçanızın veya yüzeyin hasar görmesini engelleyen sağlam ve hafif bir plastikten yapılmıştır. Kesme kılavuzunda istenen derinliği 19 mm'ye kadar kolayca ayarlayın.


Nasıl kullanılır?
Kesme kılavuzunu Dremel çok amaçlı el motoruna vidalamadan önce seçilen aksesuarı takın ve sıkıştırın. Derinliği ayarlayın ve 2 elinizi kullanarak malzemenizi kolayca daldırın. En iyi kesim ve maksimum güvenlik için her zaman Dremel çok amaçlı el motorunu kendinize karşı çekin ve iş parçanızda görüşü hiç kaybetmemek için kesme kılavuzundaki geniş camı kullanın.
Temiz ve düzgün bir kesim sağlamak için kesim aksesuarlarını yüksek dev/dak'ta kullanın. Kör kenarları sayesinde elektrik kablolarına zarar vermeden alçıpanı kesmek istiyorsanız (560) aksesuarını kullanın.