Dremel 566 Fayans Kesme Kiti | Ufuk Hırdavat
×

Dremel 566 Fayans Kesme Kiti

Stok Kodu
2615 056 6JB
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetÜRÜN AÇIKLAMASI

Bu aletle neler yapabilirsiniz?
Dremel çok amaçlı el motorunuzu, Duvar Fayansı Kesme Kiti ile yüksek güçlü bir duvar fayansı kesiciye dönüştürün. Avucunuzun içerisinden herhangi bir şekilde ve ölçüde kolayca ve hızlıca hassas kesimler yapın.
Kesme kılavuzunun geniş camı en yüksek hassasiyet için iş parçanızda görüş alanını kaybetmenizi engeller. Size sağlam bir kontrol sunar ve 20 mm ayarlanabilir kesme derinliği sağlar.
Verilen Spiral Kesme Ucunu (562) bir sonraki banyonuzdaki lavabo veya mutfak yenilemesi gibi fikstürlerin çevresindeki fayansları şekilli kesme için kullanın. Her gün evde yapabileceğiniz priz yuvası, anahtar, ışık fikstürü ve daha fazlası gibi işlerde duvar üzerinde hızlı ve doğrudan kesim yapmak için aynı aksesuarı kullanın.


Nasıl kullanılır?
Bu bağlantı parçasını kullanırken aleti sabit bir şekilde yönlendirmek ve istenen şekli kesmek için Dremel çok amaçlı el motorunuzu iki elle tutun.
Başladığınızda, çok amaçlı el motorunuzu kesimi yapmak için ilk olarak 45° açı ile sonrasında ise 90° açıya değiştirerek Duvar Fayansı Kesme Kiti ile malzemenize hafifçe daldırın. Aletinizi iş parçanız üzerinden yönlendirin ve çok fazla baskı uygulamadan kesme ucunun işi sizin için yapmasını sağlayın.