Bosch Easy impact 550 Darbeli Matkap | Ufuk Hırdavat
×

Bosch Easy impact 550 Darbeli Matkap

Stok Kodu
0 603 130 000
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetÇeşitli malzemelerde zahmetsiz ve hassas delme için idealdir

EasyImpact 550, duvar, ahşap, yumuşak beton ve metallerde konforlu hassas delme sağlar. Anahtarsız ikiz kovanlı mandren, basit bir mil döndürme hareketi ile hızlı ve kolay uç değişimi sağlar. Basınca duyarlı tetik sayesinde malzemeye uygun hızı sağlayan Bosch Electronic Hız Kontrolü özelliğine sahiptir. Ergonomik olarak tasarlanmıştır, zahmetsiz baş hizasının üzerinde delme için kompakttır ve sadece 1,5 kg'dır. 550 W motor, çeşitli malzemelerde güvenilir sonuçlar sağlar ve duvarda 10 mm'ye ve ahşapta 25 mm'ye kadar delik açılmasına izin verir.

Spesifik malzemelere uyum sağlar

Uygulama anahtarı yardımıyla darbeli delme fonksiyonu kapatılabilir ve böylece malzemeye uygun şekilde çalışılabilir, ör. fayanslarda veya ahşap malzemede darbesiz olarak delik delinebilir.

Çift kontrol ve hassas kullanım

Ek tutamak, bir kanat ve oluk mekanizması vasıtasıyla aletin üzerine sabitlenir ve bir sabitleme cıvatası ile kilitlenir ve hassas çalışma için güvenli bir kontrol sağlar.

Tersine delme dönüş yönüne geçiş

İleri/geri anahtarı, delme dönüş yönünün değiştirilmesini sağlar. İleri anahtarıyla vidalar sıkılır ve geri anahtarıyla vidalar gevşetilir.

Teknik veriler

Giriş gücü 550 W

Çıkış gücü, maks. 370 W

Nominal dönme momenti 1,2 Nm

EN 60745 uyarınca durma torku 11,0 Nm

Rölanti devir sayısı 50 – 3.000 dev/dak

Darbe sayısı

33.000 darbe/dak

Ağırlığı 1,5 kg

Betonda maks. delme çapı 10 mm

Çelikte maks. delme çapı 8 mm

Ahşapta maks. delme çapı 25 mm