Hakkımızda | Ufuk Hırdavat İnş. Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
×

HAKKIMIZDA

Şirketimiz, 1986 yılında ticari hayata başlamış, şirket ortakları tarafından 1997 yılında Karaköy Perşembe Pazarı'nda kurulmuştur. Her biri kendi alanında deneyimli olan uzman bir ekip tarafından yönetilen Ufuk Hırdavat, sektörde bütün kademelerde yapmış olduğu çalışmalar ve edindiği tecrübelerle aktif satış ve pazarlama ile ticari hayatına devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne istikrarlı büyümesini sürdüren şirketimiz, her zaman katma değer üretmenin önemini ticari anlayışın merkezine koymuş, sektörel büyümenin dinamik gücü olmayı hedefleyerek sektöre değer katacak modern, ticari yöntem ve araçları organizasyonunda kullanmaya ve iş ortaklarını da faydalandırmaya özen göstermiştir.

Ufuk Hırdavat olarak geleceği öngören yönetim anlayışımız, alanında uzman kadromuz ve

deneyimli iş gücümüzle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam etmekteyiz.

Yaşama değer katmak için iş başındayız.

KURUMSAL DEĞERLER

Ufuk Hırdavat kurumsal değerlerini oluştururken; insana ve çevreye saygıyı, çalışan ve müşteri memnuniyetini, sektöründe öncü kuruluş olmayı temel ilkeler olarak benimsemiştir.

KALİTE POLİTİKASI

Kaliteli hizmet sunarak müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz karşılayıp müşteri memnuniyetini arttırmak, tüm çalışanlara yaptıkları işi benimseterek performanslarını arttırmak, kalite yönetim sisteminin devamı ve kişilerin gelişimini sağlamak amacıyla eğitimlere yer vermek, hem firma içerisinde hem de tedarikçilerle sorunsuz iletişimi sağlamak ve tüm bunlara bağlı olarak kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmektir.

HEDEF ve İLKELER

Müşterilerimiz vesile-i nimetimiz\'dir.

Müşterilerimiz için değer üretmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak önceliğimizdir.

Bütün müşterilerini ticari ortakları olarak gören ve kazandırarak kazanmayı hedefleyen bir ticari anlayışı yaygınlaştırmak.

Müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi ticari ahlakın vazgeçilmezi olarak gören bir anlayışla, sektöründe her zaman belirleyici bir rol almak.