Bosch PMF 350 CES Çok Fonksiyonlu Alet | Ufuk Hırdavat
×

Bosch PMF 350 CES Çok Fonksiyonlu Alet

Stok Kodu
0 603 102 200
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetOptimum aydınlatma için 180° ışık bandı ile zorlu projeler için çok yönlü alet

Çok yönlü ve güçlü salınımlı PMF 350 CES çok fonksiyonlu alet çeşitli ev ve bahçe projeleri için mükemmel seçimdir. 350 W motoru zorlu işlerin üstesinden gelir. Elektronik hız ön seçimi her iş ve malzemeye uygun hızda çalışma sağlar. Optimum görüş için 180° ışık bandı sabit aydınlatma sağlar. Bosch AutoClic sayesinde hızlı ve kolay 3 saniyelik aksesuar değişimi. Kapsamlı opsiyonel Starlock aksesuarlar çok sayıda uygulamayı içerir. Ahşap, metal, alçıpan, sıva ve derzde kesme, testereleme, zımparalama, kazıma, rotalama ve cilalama.

Hızlı, kolay ve aletsiz aksesuar değişimi

Hızlı, aletsiz aksesuar değişimi - anahtarsız AutoClic aksesuar montaj sistemi 3 saniyede hızlı ve kolay aksesuar değişimi sağlar.

Çalışma alanında dengeli aydınlatma

Dengeli aydınlatma - yenilikçi 180° ışık bandı çalışma alanını aydınlatmak için dengeli, düşük parlaklıkta ışık sağlar. Oyuklarda, köşelerde veya ışığın sınırlı olduğu yerlerde çalışmak için ideal çözümdür.

Dayanıklı alet bağlantıları

Aletle dayanıklı bağlantı - Starlock aksesuar arabirimi çok sayıda yenilikçi Bosch aksesuarıyla mükemmel bağlantı sağlar. 3D yıldız yapısı aletteki gücün tamamının aksesuara aktarılmasını sağlar.

Arttırılmış konfor ve kontrol için

Arttırılmış konfor ve kontrol – titreşimsiz tutamak optimum alet yönlendirme ve gerekirse çalışma alanına ekstra baskı uygulama imkanı sunar. Aletin her iki tarafına kolayca vidalanabilir.

Çeşitli işler için hız ayarlamaları

Elektronik devir sayısı ön seçimi, sürekli mükemmel sonuçlar için çeşitli malzemelere ve uygulamalara uygun ve kesin bir maksimum hız sınırı ayarlamayı sağlar.

Teknik veriler

Giriş gücü 350 W

Çıkış gücü 185 W

Rölanti devir sayısı 15.000 – 20.000 dev/dak

Salınım Açısı 2,8 °

Ağırlık 1,6 kg