Cleanvac HP 150 Soğuk Su Basınçlı Yıkama Makinesi | Ufuk Hırdavat
×

Cleanvac HP 150 Soğuk Su Basınçlı Yıkama Makinesi

Stok Kodu
HP 150
Stok Durumu
Stokta Var
Koli Paket Miktarı
1 AdetCleanvac HP 200 Tazyikli Yıkama Makinası endüstriyel sektörlerde hızlı ve etkili temizlik performansı sergiler. Özellikle oto yıkama firmalarının kullandığı yüksek basınçlı yıkama makinaları paslanmaz aksamı ve sağlam gövdesi ile uzun ömürlüdür.

Tazyikli yıkama sistemleri, şebekeden çektiği suyu yıkanan yüzeye tazyikli bir şekilde uygulayarak son derece hızlı ve pratik bir temizleme sunar. Kasa alt kısmındaki tekerlekleriyle, uygulama alanında rahatça mobilize olan basınçlı yıkama makineleri pratik uygulamasıyla oldukça çabuk yıkama yapmanıza olanak verir.

Tazyikli yıkama makinalarının yıkama süresini en aza indirmesinden başka öne çıkan diğer özellikleri su, enerji ve bununla birlikte deterjan sarfiyatını en aza düşürmesidir.

Tazyikli yıkama makinaları söz konusu gelişmiş avantajlarıyla kârlılığı arttırarak oto yıkama sektörünün vazgeçilmez bir parçası konumuna gelmiştir. Yalnızca oto kuaförler değil, aynı zamanda sık ve çok kirlenen alanların hızlı temizlenmesine ihtiyaç duyulan yapı sektörü, hayvancılık ve de diğer sanayi sektörleri için de pratik çözümler sağlar.

Cleanvac Soğuk Su Tazyikli Yıkama Makinası

Cleanvac Tazyikli Yıkama makinası HP 200 soğuk su modeli, basınçlı su ile temizlik gerektiren yüzeyler için pratik kullanım sağlar.

Otomobil, minibüs, otobüs ve kamyon gibi taşıtların, makinelerin ve üretim tesislerinin periyodik temizliğinde yağ, pas ve kirleri çıkarmak amacıyla üstün teknolojili Cleanvac markalı Soğuk Basınçlı Yıkama Makineleri çok efektif bir temizleme yöntemidir. Geniş alanların temizlenebilmesi adına da çok uygundur.

GEREKSİNİME YÖNELİK KOLAY UYGULAMA FONKSİYONU, KALİTELİ APARATLARI, GENİŞ TEKNİK SERVİS AĞI, BOL VE DE UYGUN FİYATLI YEDEK PARÇA FIRSATI SUNAN CLEANVAC MARKALI YÜKSEK BASINÇLI OTO YIKAMA MAKİNALARININ ÖBÜR BİR TAKIM FONKSİYONLARI ŞÖYLE SIRALANABİLİR.

  • Seramik piston
  • Tazyik ve de ısıya dayanıklı çelik kaplama hortum ve borular
  • Sıcak-Soğuk serilerde dikey kazanlı brülör sistemi
  • Pompa motor grubunun çok fazla basınç yüklenmesini önleyen By-Pass teknolojisi
  • Elektrikli motor için çok fazla ısınmayı önleyen termik sistemi
  • Sıcak-Soğuk modellerde termostat sistemli sıcaklık düzenlemesi
  • Kİmyasal veya deterjan kullanma seçeneği
  • Sessiz ve sarsıntısız çalışma özelliği